
Диск фетр для полірування 125 мм
71 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2410
Полірувальний фетр використовується для фінішної поліровки різних поверхонь з використанням полірувальних паст. Для досягнення найкращих результатів рекомендується застосовувати пасту ГОІ або алмазні пасти, спеціально підібрані для роботи з фетровими дисками. Фетр оснащений липучкою, що дозволяє швидко і ефективно закріплювати його на диску з аналогічною системою кріплення, що забезпечує більш швидкий процес поліровки порівняно з ручною обробкою.
Цей полірувальний круг ідеально підходить для роботи з такими матеріалами, як акрилове скло, штучний камінь, метал та композитні метали, що робить його універсальним інструментом для різних галузей. Виготовлений з високоякісних матеріалів, він забезпечує відмінну якість поліровки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 7 мм |
| Діаметр | 125 мм |
| Матеріал | Фетр |
| Область застосування | Фарба, Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Коло |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера застосування | Краска, Метал, Плитка, Кольорові метали |
- Ціна: 71 ₴


