
Струбцина автоматична 8 дюймів 200 мм MAGtools
185 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2692
+380 (95) 171-19-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Струбцина автоматична MAGtools — це універсальний інструмент, який можна використовувати як струбцину, затискач або опору. Ідеально підходить як для професійних, так і для побутових робіт — при складанні меблів, ремонті, фіксації деталей під час склеювання тощо.
Корпус виготовлений із міцного пластику, рукоятка пістолетного типу має спеціальну форму для зручної роботи. Завдяки системі швидкого переміщення затискної губки, струбцина дозволяє легко й швидко фіксувати заготовки. Надійний механізм забезпечує достатню силу затиску для роботи з деревом, пластиком, гіпсокартоном та іншими матеріалами.
Переваги:
- Міцна сталева штанга
- Автоматичний механізм затиску
- Функція швидкого переміщення губки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAGtools |
| Вага | 0.4 кг |
| Виступ | 70 мм |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Затискне зусилля | 300 Н |
| Захист від прослизання | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал струбцини | Пластик |
| Механізм | Автомат |
| Наявність "розвантаження" для кабелю | Ні |
| Наявність маніпулятора | Ні |
| Наявність петлі для "маси" | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоматична |
| Ширина затиску | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴

