
Терка Венеціанка нержавіюча 240 мм 90 мм товщина 0.7 мм
243 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3113
+380 (95) 171-19-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Терка "Венеціанка" нержавіюча, 240×100×90 мм
Професійна терка "Венеціанка" для декоративного оздоблення стін. Маючи дзеркально відполіровану поверхню і трапецієподібне лезо, вона дозволяє отримати ідеально гладке фінішне покриття венеціанської штукатурки.
Характеристики:- Робоча частина: нержавіюча сталь, товщина 0,7 мм, дзеркально відполірована
- Розмір: 240×100×90 мм
- Форма леза: трапецієподібна
- Ручка: букова, ергономічна
- Ідеально підходить для роботи з венеціанською штукатуркою
- Висока зносостійкість та довговічність
- Проста у догляді — легко мити та сушити
- Призначена для багаторазового використання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MAGtools |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Гладилка |
| Товщина | 0.7 мм |
| Фіксатор стрічки | Ні |
| Ширина полотна | 90 мм |
| Довжина полотна | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴

