
Шпатель гумовий 90 мм
17 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: P-02-105
+380 (95) 171-19-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шпа
тель гумовий для затирання швівОпис: гнучкий та міцний шпатель з білої гуми, яка не залишає слідів на оброблюваних поверхнях. Призначений для акуратного та швидкого затирання міжплиткових швів, нанесення фінішної шпаклівки та виконання інших ремонтно-будівельних робіт.
Переваги:
- Біла гума — не залишає слідів на плитці чи поверхні
- Гнучкість і міцність для зручного використання
- Універсальність — підходить для різних оздоблювальних робіт
- Забезпечує рівномірне та чисте нанесення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Матеріал робочої частини | Гума |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип шпателя | Малярський шпатель |
| Габарити | |
| Довжина леза | 50 мм |
| Довжина рукоятки | 80 мм |
| Ширина леза | 90 мм |
| Комплектація | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип упаковки | Без упаковки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 ₴

