
Степлер 4-14 мм SPACE MERCURY
370 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: N-17-102
+380 (95) 171-19-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Степлер хромований SPACE MERCURY
Опис:
Хромований степлер SPACE MERCURY створений для пришвидшення та спрощення монтажних, покрівельних і оббивочних робіт. Підходить для швидкого кріплення листових матеріалів (ДВП, фанери, ДСП, оргалиту, плівки, утеплювача) до різних основ. Ідеальний для збирання меблів, укладання килимового покриття, оббивки м’яких меблів та в багетних роботах.
Переваги:
- Хромоване покриття – захист від корозії та довговічність.
- Регулятор сили удару – дає змогу працювати з різними матеріалами.
- Функція швидкого складання ручки – без потреби натискання на неї.
- Прогумована рукоятка – зручний хват і комфорт при тривалій роботі.
- Надійний ударний механізм – розрахований на тривале використання.
Характеристики:
- Ресурс роботи: до 40 000 ударів
- Матеріал корпусу: метал
- Покриття: хромоване
- Контейнер для скоб: незнімний, надійний
- Тип витратних матеріалів: скоби
Завдяки своїй універсальності та надійній конструкції, степлер SPACE MERCURY стане незамінним інструментом як для професійного, так і для домашнього використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercury |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Довжина скоби | 14 мм |
| Ємність контейнера | 100 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Кріпильний засіб | Скоби |
| Максимальна довжина скоби | 14 мм |
| Максимальна ширина скоби | 11.3 мм |
| Мінімальна довжина скоби | 4 мм |
| Мінімальна ширина скоби | 11.3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Важільний |
| Тип кріплення | Тип 53 |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Додаткові функції | |
| Можливість подвійного удару | Ні |
| Регулювання сили удару | Так |
| Комплектація | |
| Набір насадок | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴

