Шпат
ель пластиковий 230 мм – це ручний інструмент, який дозволяє прискорити та полегшити процес наклеювання шпалер. Таким інструментом зручно наносити клейові розчини як на шпалерне полотно, так і на стіну. Ним добре виконувати затирку міжшвових стиків і легко наносити герметики. Однак основне його призначення – усувати бульбашки повітря, які утворюються при притисканні шпалер до поверхні. Також шпателем для шпалер зручно видаляти накопичені надлишки клею.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип шпателя | Малярський шпатель |
| Вага | 300 г |
| Габарити | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Ширина леза | 230 мм |
| Комплектація | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип упаковки | Без упаковки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Суцільні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 ₴


