
Губка полірувальна 140 мм Рожева Середня жорсткість М14 Mobilack
229 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (95) 171-19-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Губка полірувальна 140 мм (Рожева, Середня жорсткість) М14 Mobilack
Губка Mobilack М14 — це професійне полірувальне коло з дрібнопористою структурою середньої твердості. Призначена для механічного полірування та шліфування автомобільних емалей і лакового покриття.
Основні характеристики:
- Колір/Жорсткість: Рожева (середня жорсткість). Це універсальне коло, що ідеально підходить для усунення потертостей, подряпин, обвітрених ділянок та різних дефектів на ЛФП.
- Матеріал: Робоча частина виконана з хімічно стійкого та зносостійкого поролону. Спеціальна структура губки затримує воду всередині, що дозволяє ефективно відводити тепло від поверхні, що полірується.
- Кріплення: Різьблення М14 (для роторних полірувальних машинок).
Переваги та умови використання:
- Може використовуватися як на мокрих, так і на сухих поверхнях.
- Рекомендована швидкість обертання: 1800–2600 об/хв.
- Сумісна з великозернистими полірувальними пастами.
- Відсутність вібрації під час роботи гарантує комфорт та тривалий термін служби виробу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mobilack |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Насадка |
| Матеріал | Поролон |
| Область застосування | Скло, Метал, Пластик, Сталь, Фарба, Лак, Нержавіюча сталь |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр | 140 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 14 мм |
| Довжина хвостовика | 10 мм |
| Діаметр хвостовика | 14 мм |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 140 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴

