Ножівка по дереву SHARK LT з закаленими зубами (7 зубів на 1 дюйм) з 2-гранною заточкою, призначена для роботи з деревиною, ДСП, фанерою та ПВХ. Оснащена закритою ручкою, що кріпиться до полотна винтами, та покрита полімерами для довговічності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Довжина ріжучого полотна | 400 мм |
| Кількість зубів на дюйм | 7 шт. |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Призначення пилки (ножівки) | по дереву |
| Стан | Новий |
| Тип ручної пилки | ножівка |
| Товщина ріжучого полотна | 1 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 ₴




