
Шпатель для шпалер 29 см Червоний
17 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: P-02-102
+380 (95) 171-19-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шпатель для шпалер 290 мм, червоний
Опис: шпатель для шпалер шириною 290 мм призначений для зручного і якісного розгладжування шпалер при поклейці. Виготовлений з гнучкого, але міцного пластику, який не рве і не пошкоджує полотно шпалер.
Особливості:
- Матеріал — якісний пластик
- Ширина: 290 мм
- Колір: червоний
- Гладко розгладжує шпалери без бульбашок повітря
- Підходить для вінілових, флізелінових, паперових шпалер
Переваги:
- Не залишає подряпин або слідів
- Ергономічна форма — зручно тримати в руці
- Легкий, але довговічний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип шпателя | Малярський шпатель |
| Вага | 300 г |
| Габарити | |
| Довжина леза | 290 мм |
| Довжина рукоятки | 290 мм |
| Ширина леза | 290 мм |
| Комплектація | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип упаковки | Без упаковки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Суцільні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 ₴

