
Макловиця 30 х 70 мм пластикова ручка HT tools
45 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 17-601
+380 (95) 171-19-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Макловиця HT TOOLS з пластиковою ручкою
**Макловиця HT TOOLS** зі змішаною щетиною — незамінний інструмент, що допомагає виконувати будь-які малярні роботи. Рекомендована для використання з усіма видами лакофарбової продукції, ґрунтовок, а також клею для шпалер.
Особливості та переваги:
- Матеріал щетини: Змішана щетина — завдяки високій щільності, вбираюча здатність підвищується, і фарба рівномірно розподіляється.
- Ручка: Легка та міцна **пластикова ручка** забезпечує комфортну роботу та контроль.
- Переваги: Надійно закріплена щетина дає можливість швидко нанести необхідну кількість фарби чи ґрунтовки на будь-яку підготовлену поверхню.
- Функціональність: На ручці передбачено **гак для фіксації** на краю відра, що робить роботу зручнішою.
Призначення:
Ідеально підходить для швидкого фарбування, ґрунтування або нанесення клею на великі площі стін та стель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hermes Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип малярського пензля | Макловиця |
| Форма малярського пензля | Прямокутна |
| Габарити | |
| Глибина | 30 мм |
| Довжина ворсу | 40 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴

