Наждакові кола Ø180 на '' липучці '', мікс 180,240,320 (упак. 5 шт.) MASTERTOOL
72 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
Наждакові кола Ø180 на '' липучці '', мікс 180,240,320 (упак. 5 шт.) MASTERTOOLНемає в наявності
72 ₴
+380 (95) 171-19-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Вологостійкість | Так |
| Градація | P240 |
| Зернистість | 240 |
| Матеріал | Електрокорунд |
| Область застосування | Абразив |
| Тип | Шліфувальний круглий лист |
| Тип насипання | Відкрита |
| Тип основи | Тканина |
| Тип зв'язки | Синтетична смола |
| Загальні | |
| Висота | 2 мм |
| Діаметр | 125 мм |
| Одиниця виміру | Штука |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 125 |
| Кількість в пачці | 10 шт. |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴

