Свердло корончате з алмазним напиленням 6 мм (уп.3 шт)
67 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 402-006
Свердло корончате з алмазним напиленням 6 мм (уп.3 шт)Немає в наявності
67 ₴
+380 (95) 171-19-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Діаметр | 65 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | По склу/кераміці |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальний діаметр | 65 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Мінімальний діаметр | 65 мм |
| Обробка матеріалу | Плитка |
| Покриття робочої частини | Немає |
| Застосування коронки/пили | Кафель, Плитка, Стекло |
| Твердосплавна напайка | Да |
| Тип | Коронка свердлильна |
| Тип свердління | Мокрое |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴

