Круг зачисний INTERTOOL Ø125 СИНІЙ
133 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BT-0604
Круг зачисний INTERTOOL Ø125 СИНІЙНемає в наявності
133 ₴
+380 (95) 171-19-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вид обробки | Шліфування |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Зернистість | 46 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Зачисний |
| Обробка матеріалу | Метал, Керамограніт, Цегла, Абразив, Штучний камінь, Фарба, Газобетон, Чавун, Піщаник, Шифер, Сталь, Тротуарна плитка, Тверда деревина, Шпаклівка, М'яка деревина, Армований бетон, Нержавіюча сталь, Дерево, Бетон, Загартована сталь, Камінь, Пінобетон, Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип насипання | Відкрита |
| Товщина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 ₴

