КЛТ Ø180, № 40 INTERTOOL
64 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: INTERTOOL BT-0224
КЛТ Ø180, № 40 INTERTOOLНемає в наявності
64 ₴
+380 (95) 171-19-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Шліфування |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Зернистість | 36 Р |
| Кількість в пачці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Зачисний |
| Обробка матеріалу | Шпаклевка |
| Тип насипки | Відкрита |
| Товщина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴

