Круг зачистний PROFI Ø125, синій (ящ.100)
165 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CutFlex
Круг зачистний PROFI Ø125, синій (ящ.100)Готово до відправки
165 ₴
+380 (95) 171-19-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mercury |
| Вид обробки | Шліфування |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Зачисний |
| Обробка матеріалу | Армований бетон, Керамограніт, Камінь, М'яка деревина, Штучний камінь, Пластик, Абразив, Чавун, Газобетон, Тротуарна плитка, Фарба, Шифер, Сталь, Загартована сталь, Шпаклівка, Пінобетон, Дерево, Тверда деревина, Бетон, Нержавіюча сталь, Піщаник, Цегла, Метал |
| Стан | Новий |
| Тип насипання | Відкрита |
| Товщина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴

