Ключ комбінований CARLIFE CR-V, 7 мм з тримачем
43 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: WR4007
Ключ комбінований CARLIFE CR-V, 7 мм з тримачемНемає в наявності
43 ₴
+380 (95) 171-19-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CarLife |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Розмір max | 10 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 ₴

