Секатор Сталь SK5 алюм. прогумована ручка (12/72) MAG tools
317 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3253
Секатор Сталь SK5 алюм. прогумована ручка (12/72) MAG toolsГотово до відправки
317 ₴
+380 (95) 171-19-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAGtools |
| Довжина леза | 55 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 650 мм |
| Порода дерева | Абрикос |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 53 HRC |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
| Додаткові функції | |
| Мішок насадка | Ні |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴

