(антрацит) Садова огорожа 46 см декоративна (min.10)
65 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
(антрацит) Садова огорожа 46 см декоративна (min.10)Готово до відправки
65 ₴
+380 (95) 171-19-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 350 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота секції | 0.35 м |
| Довжина | 400 |
| Довжина секції | 0.4 м |
| Заповнення прольотів | Штакетник |
| Призначення огорожі | Для декору, Для котеджів і будинків, Для паркових зон |
| Покриття | Без покриття |
| Стиль виготовлення | Мінімалізм |
| Тип вироби | Огорожа |
| Тип встановлення огорожі | Стаціонарний |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 400 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴

