Круг відрізний для металу та неіржавкої сталі 115 мм х 1 мм CutFlex.
19 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: МЕТАЛ.УПАК
Круг відрізний для металу та неіржавкої сталі 115 мм х 1 мм CutFlex.Готово до відправки
19 ₴
+380 (95) 171-19-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CutFlex |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ, Підрізка |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Сталь, Нержавіюча сталь, Метал |
| Стан | Новий |
| Тип насипання | Закрита |
| Товщина | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| vs_common_features | Товщина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 ₴

