Лопата совкова 0,8 кг лакована Рейкова сталь (12) MAG tools
135 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3094
Лопата совкова 0,8 кг лакована Рейкова сталь (12) MAG toolsНемає в наявності
135 ₴
+380 (95) 171-19-69
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master Tool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.8 кг |
| Довжина леза | 285 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Совкова |
| Ширина леза | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал робочої частини | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴

